ŻYCZENIA IMIENINOWE

       
    Podobny obraz

        Z okazji imienin życzymy Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi dużo , dużo zdrowia , wytrwałości , radości , pogody ducha , umiejętności przezwyciężania trudności dnia codziennego a przede wszystkim wielu łask Bożych , mocy Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej w dalszej posłudze kapłańskiej w naszej parafii

                                  Parafianie

           

PILNE -Brak wody

Jutro 2 lipca nastąpią braki w dostawie wody przy Cysarce z powodu awarii na linii wodociągowej przy ul.Tatrzańskiej 

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość!

PODZIEKOWANIA

     Sołtys wraz z Radą Sołecką oraz wszystkimi organizatorami Festynu rodzinnego, pragną serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom imprezy za tak liczną obecność. Serdeczne dziękujemy również wszystkim sponsorom za wsparcie. Pragniemy poinformować, iż cały dochód z festynu zostanie przekazany na dofinansowanie wyjazdu dzieci i młodzieży z naszego zespołu regionalnego JAFERNIOCEK na festiwal do Bułgarii .


     Jeszcze raz serdecznie dziękujemy - Organizatorzy 

Ogłoszenie

W przyszłą niedzielę 30 czerwca będą wydawane worki na odpady segregowane na II półrocze, po mszach św.  od 9 ÷10 oraz od 12 ÷ 13 w Starej Szkole. 

Potem worki będą dostępne u  Sołtysa. 

Serdecznie zapraszam wszystkich właścicieli nieruchomości. 

                                                                                          Sołtys 

FESTYN RODZINNY

Licytacja drewna

Zarząd Wspólnoty Leśnej informuje, że w niedzielę 23 czerwca o godz. 16 w Migrondzie odbędzie się licytacja drewna opałowego. 

 Wszystkich zainteresowanych prosimy  przybycie na czas. 

Jest również możliwość zakupu drewna tzw. budowlanego.  Zainteresowanych prosimy o kontakt ze skarbnikiem Wspólnoty Leśnej - P. Michałem Ludzia.