Ogłoszenie Spółki Wodnej

Zarząd Spółki Wodnej w Ostrowsku informuje,ze  w najbliższym czasie dojdzie do podłączenia nowego ujecuj wody pitnej. W związku z tym prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość z powodu problemów jakie ostatnio wystapily z dostawą wody i jej  jakością.

Jednocześnie prosimy mieszkańców udających się do lasu w rejonie ujeć o zwrócenie uwagi,czy ktoś nieupoważniony nie podejmuje działań przy zaworach na linii wodociągowej.

Taka sytuacja miała miejsce w zeszłym tygodniu. Brak wody spowodowany byl tzw. ukręceniem zaworu ( nie był to pierwszy taki przypadek sabotażu ).

Dbajmy wszyscy o to nasze wspólne dobro jakim jest woda pitna w naszej miejscowości.

Zarząd Spółki Wodnej

BIESIADA PRZY OGNISKU

Komitet organizacyjny Spotkania po latach przypomina ,ze już za tydzień BIESIADA PRZY OGNISKU na stadionie LKS Dunajec. Przypominamy, że najpóźniej do wtorku 10 lipca należy zgłosić swój udział w imprezie oraz dokonać wpłaty przedstawicielom roczników lub u sołtysa albo pod nr tel. 501 366 166  ,693 133 869 , 503 423 102

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy !

Objęcie parafii przez KS.Jacka Tekiela

W niedzielę 8 lipca na mszy świętej o godzinie 11 w obecnosci dziekana Dekanatu Nowy Targ KS.pralata Stanislawa Strojka nastąpi objęcie parafii przez KS. Jacka Tekiela dotychczasowego wikariusza Bazyliki Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach.

Pożegnanie KS.Proboscza Jana Jakubca

W środe 4 lipca 2018  o godzinie 18 miała miejsce uroczystość pożegnania po 8 latach posługi duszpasterskiej w naszej parafii KS.Proboszcza Jana Jakubca.

Przy muzyce i śpiewie naszego dziecięcego zespołu regionalnego Jaferniocek podziękowania przekazali kolejno P.Iwona Moczarny-kierownik zespołu następnie P.Elżbieta Skaluba w imieniu scholi oraz Soltys Zbigniew Żegleń w imieniu Rady Sołeckiej i mieszkańców jak również P. Czesław Gromada w imieniu Rady Parafialnej.

KS.Proboscz  podziękował za czas spędzony w Ostrowsku oraz zapewnił że z sentymentem będzie wracał do chwil  nami spędzonych.

Uroczystość zwieńczyła wspólna fotografia przed frontonem kościoła.

Zdjęcia z uroczystości można znaleźć w zakładce Galeria.