Góralska Droga Krzyżowa

Droga Krzyżowa to chyba ulubione nabożeństwo w naszej parafii. Każdy czeka z niecierpliwością na wieczorną drogę krzyżową która jest prowadzona w każdy piątek wielkiego postu o godz:20.00 przez naszą młodzież. Dzisiaj tj 05.04.2019 nabożeństwo miało oprawę góralską. Jak zawsze głębokie rozważania wraz z muzyką przyprawiały nas o dreszcze i łzy. Dziękuję wszystkim którzy się włączyli w przygotowania tego nabożeństwa. (zdjęcia w galerii)

Zebranie

Zapraszamy  wszystkich członków i sympatyków związku podhalan na zebranie sprawozdawcze dn. 27.12.2018 (czwartek po świętach) o godz 19,00 w salce przy ośrodku.

Zarząd

Życzenia Świąteczne

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych oraz Błogosławieństwa Bożej Dzieciny na nowy rok dla wszystkich mieszkańców Ostrowska i gości

życzą

Zarząd Związku Podhalan oraz zespół Jaferniocek

100 lecie Odzyskania Niepodległości

Bardzo dziękuję wszystkim którzy swoją obecnością uświetnili uroczystości 100 lecia Odzyskania Niepodległości podczas palenia "Watry Niepodległości" na Małej Górce. Szczególne dziękuję: scholi, kapeli góralskiej, strażakom oraz Markowi Trąbka za pomoc przy organizacji. Zdjęcia z watry do obejrzenia w  galerii.

                                                                            Dziękuję.

                                                                               Aneta Twaróg