100 lecie Odzyskania Niepodległości

Bardzo dziękuję wszystkim którzy swoją obecnością uświetnili uroczystości 100 lecia Odzyskania Niepodległości podczas palenia "Watry Niepodległości" na Małej Górce. Szczególne dziękuję: scholi, kapeli góralskiej, strażakom oraz Markowi Trąbka za pomoc przy organizacji. Zdjęcia z watry do obejrzenia w  galerii.

Dziękuję.

Aneta Twaróg

Puchar przechodni Związku Podhalan

Już 26.08.2018 na orliku przy ZSPiG w Łopusznej odbędzie się II turniej piłkarski o Puchar Przechodni Związku Podhalan. Nasz oddział również zgłosił udział w turniej.

Drużynę (może być mieszana) kompletuje p. Bogdan Ostwald (chętnych którzy chcą dołączyć do drużyny proszę o kontakt z nim)  ;)

Zachęcamy wszystkich sympatyków do dopingu naszej drużyny.

Przebieg turnieju:

godz.: 8:00- Msza Święta w kościele parafialnym w Łopusznej

godz.: 9:30-10:00- rejestracja drużyn

godz.: 10:00-10:15- odprawa kapitanów drużyn

godz.: 10:15-15:00- rozgrywki

ok godz:15:00- zakończenie turnieju, ogłoszenie zwycięzców, wręczenie nagród

Liczymy na waszą obecność i wsparcie ;)

Msza Ludzi Gór

Prezes Związku Podhalan oddział Nowy Targ wraz z zarządem oraz Związek Podhalan oddział Ostrowsko serdecznie zapraszają w najbliższą niedzielę tj. 12.08.2018 r. na mszę ludzi gór  która odbędzie się o godz. 11.00 w Kaplicy pod Turbaczem, na  uroczystości przygrywać będzie nasza kapela "Jaferniocek".  Zachęcamy do udziału we mszy w strojach regionalnych. Zapraszamy ;)

Opłatek Wiejski

Góralski Opłatek Wiejski 2016 odbędzie się w sobotę 23. stycznia.

Msza œw. o 17.00, póŸniej spotkanie w remizie: życzenia, kolędy, występ, poczęstunek i zabawa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ostrowska.