Zebranie

Zapraszamy  wszystkich członków i sympatyków związku podhalan na zebranie sprawozdawcze dn. 27.12.2018 (czwartek po świętach) o godz 19,00 w salce przy ośrodku.

Życzenia Świąteczne

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych oraz Błogosławieństwa Bożej Dzieciny na nowy rok dla wszystkich mieszkańców Ostrowska i gości

życzą

Zarząd Związku Podhalan oraz zespół Jaferniocek

100 lecie Odzyskania Niepodległości

Bardzo dziękuję wszystkim którzy swoją obecnością uświetnili uroczystości 100 lecia Odzyskania Niepodległości podczas palenia "Watry Niepodległości" na Małej Górce. Szczególne dziękuję: scholi, kapeli góralskiej, strażakom oraz Markowi Trąbka za pomoc przy organizacji. Zdjęcia z watry do obejrzenia w  galerii.

Dziękuję.

Aneta Twaróg

Puchar przechodni Związku Podhalan

Już 26.08.2018 na orliku przy ZSPiG w Łopusznej odbędzie się II turniej piłkarski o Puchar Przechodni Związku Podhalan. Nasz oddział również zgłosił udział w turniej.

Drużynę (może być mieszana) kompletuje p. Bogdan Ostwald (chętnych którzy chcą dołączyć do drużyny proszę o kontakt z nim)  ;)

Zachęcamy wszystkich sympatyków do dopingu naszej drużyny.

Przebieg turnieju:

godz.: 8:00- Msza Święta w kościele parafialnym w Łopusznej

godz.: 9:30-10:00- rejestracja drużyn

godz.: 10:00-10:15- odprawa kapitanów drużyn

godz.: 10:15-15:00- rozgrywki

ok godz:15:00- zakończenie turnieju, ogłoszenie zwycięzców, wręczenie nagród

Liczymy na waszą obecność i wsparcie ;)