Ogłoszenia parafialne

PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

- 9 lutego

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus;

1/ Kalendarz liturgiczny:

*poniedziałek - wspomnienie św. Scholastyki

*wtorek – wspomnienie (dowolne NMP z Lourdes). Przypada w tym dniu XXVIII Światowy Dzień Chorego.

*piątek – święto Świętych Cyryla , mnicha i Metodego, biskupów

2/ Rozpoczynamy dzisiaj trwające przez trzy kolejne niedziele poprzedzające W. Post nabożeństwo czterdziestogodzinne. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 8.oo, następnie wznowimy po głównej Mszy św. i zakończymy nieszporami o godz. 14.3o.

3/ W nawiązaniu do czytanego dzisiaj listu, jest do nabycia specjalne wydanie książki o kard. Stefanie Wyszyńskim. Są wyłożone przy prasie katolickiej. Cena wynosi 10 zł. Warto mieć ją w domu, jako pamiątkę beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia.

4/ W przyszłą niedziele składkę przeznaczymy na inwestycje
w parafii

5/ Bóg zapłać troszczącym się o czystość świątyni.
W tym tygodniu proszeni o tę posługę są mieszkańcy ul. JP II:
p. Teresa Antolec, p. Ewa Byrdak i p. Beata Luberda.

 

6/ Życzymy błogosławieństwa Bożego.