4 sierpnia; XVIII niedziela zwykła

1/ Przypada dzisiaj 18 niedziela zwykła, zarazem I miesiąca. Na zakończenie świętej liturgii modlić się będziemy przed wystawionym Najświętszym Sakramencie.

2/ W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
*wtorek - święto Przemienienia Pańskiego
*czwartek – wspomnienie św. Dominika
*piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)
*sobota – święto św. Wawrzyńca

3/ Rozpoczęliśmy miesiąc, który w tradycji już pozostaje miesiącem trzeźwości. Starajmy się ofiarować naszą abstynencję w intencji kogoś, kto potrzebuje pomocy, lub w jakieś sprawie nam ważnej.

4/ Radę parafialną zapraszam na spotkanie w środę 7 VIII o godz. 19.oo.

5/ Klubowi LKS Dunajec Ostrowsko życzymy samych sukcesów oraz „wysokich lotów”. Niech P. Bóg Wam błogosławi.

6/ Bóg zapłać za troskę o czystość świątyni. O pomoc w tym tygodniu proszeni są mieszkańcy ul. Pienińskiej: p. Krzysztof Dębski, p. Anna Dębska oraz p. Teresa Dębska

7/ W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Dębskiego . Polecamy go Bożemu Miłosierdziu.

8/ Życzymy błogosławieństwa Bożego. Pozdrawiamy naszą Polonię.