Ogłoszenia parafialne

10 lutego; V NIEDZIELA ZWYKŁA

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus;

1/ W liturgii Kościoła jutro przeżywać będziemy XXVII Światowy Dzień Chorego wspominając NMP z Lourdes, natomiast w czwartek przypada Święto Świętych Cyryla; mnicha i Metodego; biskupa, patronów Europy.

2/ Peregrynacja figury św. Michała Archanioła:
*poniedziałek 11 lutego: p. Elżbieta i Grzegorz Skałuba z dziećmi
*środa 13 lutego: p. Jadwiga i Ryszard Kowalczyk
*piątek 15 lutego: p. Helena Twaróg
*poniedziałek 18 lutego: p. Józefa Pęksa

3/ Kandydatów do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie formacyjne w środę o godz. 17.oo.

4/ W piątek – trzeci miesiąca, o godz. 16.oo odprawimy Godzinę Miłosierdzia.

5/ W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Wielkim Postem. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie po Mszy św. o godz. 8.oo, następnie wznowimy po głównej Mszy św. kończąc nieszporami o godz. 14.3o. Będzie to trzecia niedziela miesiąca, składkę przeznaczymy na inwestycje w kościele.

6/ Bóg zapłać troszczącym się o czystość świątyni. W tym tygodniu powierzamy kościół opiece mieszkańców ul. Gorczańskiej i prosimy:
p. Barbarę Perełka, p. Annę Klimowską oaz p. Dorotę Klimowską.

7/ Pan Jezus niech wszystkim błogosławi.