II Niedziela Wielkanocna 15 IV 2018

 

  1. W piątek przypada III piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz.17.00. O 17.15 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia, a następnie Różaniec w intencji Ojczyzny z racji nowenny przed 100-ną Rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  2. W przyszłą niedzielę niedziela Dobrego Pasterza. Z tej racji będziemy gościć w naszej parafii 2 kleryków WSD z Krakowa. Po Mszy świętej o godz. 8.00 będzie spotkanie, na które serdecznie zapraszam ministrantów, scholę, młodzież klas VII i II gimnazjum, dla których jest ono obowiązkowe, a także klasę III gimnazjum, młodzież szkół średnich. Ofiary w tym dniu będą przeznaczone na Seminarium.
  3. Bóg zapłać za troskę o Dom Boży. O taką posługę w sobotę proszę rodziny z ul. Pańskiej: Wróbel Bożena, Kołodziejczyk Zofia, Tylecka Agata.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie Kościoła przez Marię Kamoń z ul. Na Równi oraz ofiarę na odnowienie figury św. Pawła od Pawła.